"Szeressük hazánkat, nemzetünket és szakunkat hűséggel,
egyetértéssel és összetartással."
Bedő Albert 1911

Országos Erdészeti Egyesület

Erdészeti szakügyintézőt/erdészeti ügyintézőt keres a Baranya Megyei Kormányhivatal

Álláshirdetés erdészeti szakügyintéző/erdészeti ügyintéző munkakör betöltésére.

A foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidős, határozatlan idejű állami szolgálati jogviszony

A munkavégzés helye:

Baranya Megyei Kormányhivatal

Pécsi Járási Hivatal

Agrárügyi Főosztály

Erdészeti Osztály

7633 Pécs, Lázár Vilmos u. 12.

Ellátandó feladatok:

  • Erdészeti hatósági feladatok

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapításra és az egyéb juttatásokra az állami tisztviselőkről szóló 2016. évi LII. törvény, valamint a Baranya Megyei Kormányhivatal Közszolgálati Szabályzata rendelkezései az irányadók.

Az állás betöltésének feltételei:

  • magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség,
  • foglalkozás-egészségügyi alkalmasság,
  • büntetlen előélet,
  • a jelentkező nem állhat a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 39. § (1) bekezdésében meghatározott bűncselekmények miatt indult büntetőeljárás hatálya alatt,
  • az állami tisztviselők képesítési előírásairól szóló 315/2016.(X.20.) Korm. rendelet 1. melléklet 35. pontjában foglaltak alapján felsőoktatásban agrár képzési területen szerzett szakképzettség (erdőmérnök, környezetmérnök), vagy erdészeti ágazati tevékenységet végző szakközépiskolában szerzett érettségi végzettség,
  • vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség teljesítése a kinevezéstől számított harminc napon belül, az egyes vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettségekről szóló 2007. évi CLII. törvényben foglalt rendelkezéseknek megfelelően,
  • a kinevezésétől számított két éven belül az Áttv. 5. § (2) bekezdésében foglaltak szerinti - az Áttv. 4. § d) pontjában meghatározott - közigazgatási tanulmányok szakirányú szakképzettség megszerzése,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • felhasználói szintű MS-Office ismeret.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • államigazgatásban szerzett szakmai tapasztalat

Elvárt kompetenciák:

  • precíz, önálló munkavégzés
  • szakszerűség, jogszerűség betartása

Benyújtandó okiratok:

  • részletes szakmai önéletrajz a közszolgálati tisztviselők személyi irataira, a közigazgatási szerveknél foglalkoztatott munkavállalók személyi irataira és a munkaügyi nyilvántartásra, a közszolgálati alapnyilvántartásra és közszolgálati statisztikai adatgyűjtésre, valamint a tartalékállományra vonatkozó egyes szabályokról szóló 45/2012. (III. 20.) Korm. rendelet 1. sz. melléklete szerint,
  • végzettséget igazoló okiratok másolata,
    • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány vagy igazolás annak megkéréséről.

Az állás betöltésének menete:

­    A benyújtandó okiratokat elektronikus úton kell megküldeni a pecs.erdeszet@baranya.gov.hu e-mail címre 2018. május 22. napjáig.

­    Az elbírálás határideje: 2018. május 31.

­    A munkakör az elbírálást követően azonnal betölthető.

Az állással kapcsolatos további információ Ladányi Roland ügyintézőtől kérhető a 06/72-795-035-ös telefonszámon.

Forrás: Baranya Megyei Kormányhivatal

Hírszerkesztő: Nagy László