2018. 08. 19. Ma Huba, Marián, Emília névnapja van. Pontos idő: 00:05
Ágazati, szakmai hírek

Kerületvezető erdészt keres a Kaszó Zrt. | 2017-11-19

Álláshirdetés - jelentkezés: november 30!

A KASZÓ Zrt. kerületvezető erdész munkakörbe keres munkatársat a Társaság törzsterületén lévő erdészkerületbe. A kísérőlevéllel ellátott, szakmai tapasztalatokra is részletesen kitérő önéletrajzokat kérjük a titkarsag@kaszort.hu e-mail címre megküldeni 2017. november 30-ig. További információ: +36-30/986-4541

Kerületvezető erdészt keres a Kaszó Zrt.
Forrás: Kaszó Zrt.
Hírszerkesztő: Nagy László

Segíti a magyar kormány a görögországi erdőtűz utáni helyreállítást

Segíti a magyar kormány a görögországi erdőtűz utáni helyreállítást | 2018-08-14

2 millió forintos támogatás erdészeti szaporítóanyagra

Elhunyt Kóthy István

Elhunyt Kóthy István | 2018-08-09

Gyászhír

Kutatói munkakörbe keres munkatársat a NAIK ERTI

Kutatói munkakörbe keres munkatársat a NAIK ERTI | 2018-08-02

Álláslehetőség az Erdővédelmi Osztályon

Közösségi munkával újítják fel a Makovecz-kilátót a Pilisi Parkerdőben

Közösségi munkával újítják fel a Makovecz-kilátót a Pilisi Parkerdőben | 2018-07-31

A Makovecz Imre Alapítvány és a Pilisi Parkerdő Zrt. együttműködése

Száz éve fejezték be az Olasz-kaput a Bükk-fennsíkon

Száz éve fejezték be az Olasz-kaput a Bükk-fennsíkon | 2018-07-29

A sziklaszoros áttörésének évfordulóján tartott ünnepséget az Egererdő Zrt.

Imperial22 futárszolgálat