"Szeressük hazánkat, nemzetünket és szakunkat hűséggel,
egyetértéssel és összetartással."
Bedő Albert 1911

Országos Erdészeti Egyesület

Erdészeti feladatok ellátására keres munkatársakat a Mocz és Társa Magánerdészet Kft.

A Mocz és Társa Magánerdészet Kft. munkatársakat keres hosszú távra az erdőgazdálkodási ágazathoz, erdészeti feladatok ellátására.

Keressük azokat a személyeket, akik:

  • szeretnének dolgozni
  • igényesek munkájukra és önmagukra is
  • megbízhatóak, rugalmasak
  • önálló munkavégzésre is alkalmasak

Elvárás:

  • erdésztechnikus vagy okleveles erdőmérnök végzettség
  • legalább két év szakmai tapasztalat
  • önálló szakmai tervezés és végrehajtás
  • határozott fellépés, döntésképesség, tolerancia
  • kötelesség-, felelősségtudat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • stabil, 20 éves múlttal rendelkező vállalkozás
  • hosszú távú, megbízható munkahely
  • lakhatási támogatás
  • korrekt bérezés
  • megfelelő munkakörülmény

Munkavégzés helye:

  • a vállalkozás erdőgazdálkodással érintett területei

A pályázónak fényképes önéletrajzot kell benyújtania a moczerdeszet@moczerdeszet.hu e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2018. július 23.

Forrás: Mocz és Társa Magánerdészet Kft.

Hírszerkesztő: Nagy László