"Szeressük hazánkat, nemzetünket és szakunkat hűséggel,
egyetértéssel és összetartással."
Bedő Albert 1911

Országos Erdészeti Egyesület

Műszaki vezetőt keres a NEFAG Zrt. erdőművelési, fahasználati feladatokra

A NEFAG Zrt. felvételt hirdet a Társaság erdészeti telephelyére  műszaki vezető munkakör betöltésére.

Munkavégzés helye:

A munkavégzés helyszíne a NEFAG Zrt.

Feladatok:

-           erdőművelési és/vagy fahasználati ágazatvezetői feladatok végzése

Elvárások:

-          felsőfokú egyetemi végzettség /erdőmérnöki képzettség,,

-          minimum 3-5 év szakmai tapasztalat,

-          B kategóriás jogosítvány,

-          megbízható, pontos, felelősségteljes munkavégzés,

-          szakmai önállóság,

-          jó kommunikációs és együttműködési készség,

-          Word, Excel készségszintű használata.

Előny:

-          hasonló munkakör eddigi betöltése

Kínálunk:

-          teljes munkaidő,

-          versenyképes jövedelem,

-          béren kívüli juttatások,

-          stabil munkáltatói háttér

-          folyamatos képzési lehetőség.

A szakmai önéletrajzot, motivációs levelet 2015. szeptember 30.-ig kérjük megküldeni   a nefag@nefag.hu   email címre, Dégi Zoltán vezérigazgató részére címezve.

Forrás: NEFAG Zrt.

Hírszerkesztő: Nagy László