"Szeressük hazánkat, nemzetünket és szakunkat hűséggel,
egyetértéssel és összetartással."
Bedő Albert 1911

Országos Erdészeti Egyesület

Erdőmérnöki álláslehetőség az Őrségi Nemzeti Parkban

Az Őrségi Nemzeti Park Igazgatóság a saját vagyonkezelésében lévő erdőkben folyó tevékenységek irányítására, osztályvezetői munkakörbe erdőmérnök végzettségű munkatársat keres.

Feladatai:

- a Nemzeti Park Igazgatóság kerületvezető erdészeinek irányítása, a saját vagyonkezelésű erdőterületekben folyó munkák előkészítése, végrehajtatása és a szükséges elszámolások elkészítése.

- részvétel az Igazgatóság erdőkkel, erdőgazdálkodással kapcsolatos pályázatainak előkészítésében és lebonyolításában.

- részvétel a Nemzeti Park erdőstratégiájának kidolgozásában, végrehajtásában.

- együtt működés az Igazgatóság részleges vagyonkezelésében lévő osztatlan közös erdőterületek képviselőivel és szakirányító erdészeivel.

- az Igazgatóság bemutató– és irodaépületeiben adódó karbantartási, fenntartási munkák irányítása.

- a pályázat kapcsán előnyt élveznek a szakirányú – természetvédelmi – végzettséggel is rendelkezők, illetve angolul vagy németül beszélők,  és ugyancsak előnyt jelent az erdészeti szakmai munkában szerzett tapasztalat.

- bérezés a kormánytisztviselői jogszabályoknak megfelelően.

A pályázatokat 2017. március 15-ig kérjük leadni. A pályázatokat postán vagy elektronikus úton (orseginp@onp.kvvm.hu; orseginpi@gmail.com) lehet benyújtani.

További információ kapható a 30/269-8998-s telefonszámon.

Forrás: ÖNPI

Hírszerkesztő: Nagy László