2018. 05. 26. Ma Fülöp, Evelin névnapja van. Pontos idő: 19:47
Küldöttgyűlés

A Küldöttgyűlés az Országos Erdészeti Egyesület legfőbb döntéshozó szerve.

Legalább évente egy alkalommal. a mostani gyakorlat szerint évente háromszor (év eleji, vándorgyűlésen ünnepi, év végi) ülésezik.

A Küldöttgyűlés jogosult dönteni többek között az alapszabállyal és a tagdíjakkal kapcsolatos kérdésekben, dönt az éves jelentések és tervek elfogadásáról, egyesületi kitüntetések alapításáról és adományozásáról.

Az egysületi küldötteket a helyi csoportok 4 évre választják, a mandátumuk megegyezik az egyesület vezető tisztségviselőinek választási időszakával.

A megválasztott küldöttek névsora helyi csoportonként az alábbiakban olvasható.

(HCS: az Egyesület helyi csoportja)

Bajai HCS: Gerner Gábor, Kaitz Zoltán

Balassagyarmati HCS: Kiss László, Varga Zoltán

Baranya megyei HCS: Ladányi Roland, Németh Rudolf

Békés megyei HCS: Puskás Lajos

Bp. ÁESZ HCS: Szabó Szabolcs

Bp. FM HCS: Holdampf Gyula

Bp. HM HCS: Palatitz Ferenc

Csongrád megyei HCS: Halápi Nándor, Sere Ferenc

Debreceni HCS: Gencsi Zoltán

Egri HCS: Urbán Imre, Dobre Kecsmár Csaba, Schmotzer András

Erdélyi HCS: Szakács Sándor, Orbók Ilona

Gödöllői HCS: Magyar Ferenc

Győri Erdőgazdaság HCS: Kóródi Sándor, Iványi Ákos

Győri Magán Erdőgazdálkodási HCS: Dr. Kovács Péter

Kaposvári HCS: Barkóczi István, Spingár Péter

Kaszói HCS: Szalai Kitti

Kecskeméti HCS: Bognár Gábor, Fodor Mihály, Koczka Zoltán

Mátrafüredi HCS: Szabó Lajos

Miskolci HCS: Bányai Péter, Hornyánszky Antal, Zay Adorján

Nagykanizsai HCS: Fűr Tamás, Rosta Gyula, Varga Attila

Pápai HCS: Berger Péter Gombási Károly, Stubán Zoltán

Pest m. Magán Erdőgazdálkodási HCS: Dr. Balázs István

Rába-menti HCS: Pintér Csaba

Sárospataki HCS: Buday Péter, Sándor Zsolt

Soproni HCS: Dr.Kárpáti László, Köveskuti Zoltán

Sopron Hallgatói HCs: Domokos Gábor

Szabolcs-Szatmár-Beregi HCS: Szokolovszki Géza

Székesfehérvári HCS: Emmerlingé Köhler Marietta

Szolnoki HCS: Ficzere András, Kindla Norbert

Szombathelyi HCS: Bakó Csaba, Horváth Gábor

Tamási HCS: Bús Ákos

Vértesi HCS: Boglári Zoltán, Zakariás Éva

Veszprém VERGA HCS: Szedlák Tibor

Veszprémi FM HCS: Nagy Frigyes Vince

Visegrádi HCS: Kálmán Miklós, Kissné Szabó Gabriella, Kovács András

Zalaegerszegi HCS: Kungli József, Vissi Géza



<< vissza
Döntött a küldöttgyűlés a 2018. évi egyesületi kitüntetettekről - képgaléria!

Döntött a küldöttgyűlés a 2018. évi egyesületi kitüntetettekről - képgaléria! | 2018-05-17

Elfogadták a küldöttek a 2017. évi beszámolót és az idei éves tervet is


Változott az Év erdésze verseny szabályzata

Változott az Év erdésze verseny szabályzata | 2018-05-17

Kisebb módosítások - letölthető a dokumentum


Fahatározó applikációt fejlesztett az Országos Erdészeti Egyesület

Fahatározó applikációt fejlesztett az Országos Erdészeti Egyesület | 2018-05-10

Ingyenesen letölthető alkalmazás a terepen - online kvízjáték indul!


Év erdésze helyi válogató a kisalföldi erdőgazdaságnál

Év erdésze helyi válogató a kisalföldi erdőgazdaságnál | 2018-05-23

Szukhentrunk Imre a Kapuvári Erdészet erdésze nyerte a megmérettetést


Erdészek versengtek a továbbjutásért az Év erdésze válogatóján az EGERERDŐ Zrt.-nél

Erdészek versengtek a továbbjutásért az Év erdésze válogatóján az EGERERDŐ Zrt.-nél | 2018-05-23

Bata László képviseli a Társaságot a gyulai országos döntőben


Elkezdődött a 17. Erdésztanulók Európa-bajnoksága Sopronban

Elkezdődött a 17. Erdésztanulók Európa-bajnoksága Sopronban | 2018-05-23

Négy napos versengés Európa legjobbjai között


Imperial22 futárszolgálat