"Szeressük hazánkat, nemzetünket és szakunkat hűséggel,
egyetértéssel és összetartással."
Bedő Albert 1911

Országos Erdészeti Egyesület

Erdőgondnoki álláslehetőség a Pilisi Parkerdőnél - jelentkezési határidő:október 30!

A Pilisi Parkerdő Zrt. pályázatot hírdet erdőgondnoki pozíció betöltésére. A munkavégzés helye az erdőgazdaság Gödöllői Erdészetének Galgamácsai Erdőgondnoksága.

A munkakör betöltéséhez a pályázati feltételek:

szükséges képesítés: okleveles erdőmérnök

szükséges gyakorlat: legalább 2 éves erdőgazdálkodói munkatapasztalat, szakmai gyakorlat: erdőművelési és fahasználati tervek elkészítése, terepi munkák szervezése és irányítása erdőművelésben és fakitermelésben.

érvényes „B” kategóriájú vezetői engedély

egyéb ismeretek:

általános számítástechnikai ismeretek (MS Word, Excel),

ESZR felhasználói szintű ismeret,

TERI, ETA ismeret,

középfokú nyelvvizsga (angol/ német)

A motivációs levéllel kiegészített fényképes önéletrajzot a titkarsag@pprt.hu emailcímen fogadja a Pilisi Parkerdő.

A pályázat leadási határideje: 2021. október 30.

Forrás: Pilisi Parkerdő Zrt.

Fotók: Pilisi Parkerdő Zrt.

Hírszerkesztő: Nagy László